+38 (050) 788-18-68

[email protected]


KNAGGS

Компанія Knaggs Guitars була заснована в 2009 році всесвітньо відомим дизайнером та лютье Джо Негсом (Knaggs) і експертом з бренд-маркетингу Вульфом Пітером, двома визнаними ветеранами своєї справи, професіоналами високого класу, що володіють величезним досвідом і користуються великою повагою у своїх професійних колах.

Всі моделі та розробки названі в честь американських річок і еквівалентами їх назв у мові американських індіанців. Моделі серії Чесапік (Choptank, Северн, Потомак і Patuxent) названі в честь річок, що впадають в Чесапікську затоку, а моделі серії Influence (Кенан, Keya, Чена, Sheyenne) в честь річок Північної Америки.

У виробництві електрогітар KNAGGS використовується тільки добірне дерево і надсучасні матеріали і обладнання. Вся робота і контроль якості здійснюється висококваліфікованими фахівцями, мета яких - надати професійним музикантам, ентузіастам і колекціонерам кращий інструмент, кращі гітари, який вони могли б собі уявити.

Всі фахівці компанії Knaggs Guitars є професіоналами найвищого рівня, в загальному володіють більше ніж 150-річним досвідом роботи по створенню ексклюзивних інструментів.

В нашому інтернет-магазині професійних гітар Balukh Guitar Boutique ви можете купити електрогітару KNAGGS. Перелік моделей представлений в каталозі KNAGGS Гітари. Крім того, ми є офіційними ділерами KNAGGS GUITARS  в Україні, тому можемо запропонувати найкращі ціни. З деталями та умовами доставки в інші країни можна ознайомитись тут.

Goods of Brand

VIEW DETAIL Купити електрогітару KNAGGS – CHOPTANK HSS TIER 2

KNAGGS – CHOPTANK HSS TIER 2

5440
VIEW DETAIL Електрогітара KNAGGS – SHEYENNE HH TIER 2

KNAGGS – SHEYENNE HH TIER 2

6120
VIEW DETAIL Купити гітару KNAGGS – SEVERN HSS TIER 3

KNAGGS – SEVERN HSS TIER 3

4220
VIEW DETAIL Купити гітару KNAGGS – KENAI TIER 2

KNAGGS – KENAI TIER 2

5440